Czasem wydaje nam się, że tylko lekarz powinien być przygotowany. Jednak my też wymagajmy od siebie paru rzeczy. Jakich?

Oto lista:

  • Zadbać o higienę osobistą- Zawsze warto  zwrócić uwagę na nasz wygląd i estetykę. Niektóre badania zmuszają nas do rozebrania się, jak np. EKG czy zwykłe osłuchanie płuc. Na pewno poczujemy się komfortowo, jeżeli zadamy o naszą bieliznę, ładny zapach, a lekarzom, też na pewno będzie milej.
  • Zastanówmy się dokładnie z jakimi objawami przychodzimy. Co nam dokucza i jak sobie z tym radzimy. Należy powiedzieć wszystko, co staje się dla nas uciążliwe.
  • Wybierzmy odpowiedniego lekarza, któremu ufamy i dobrze się dogadujemy.
  • Bądźmy przygotowani, że lekarz zaleci nam dodatkowe badania na miejscu, jak EKG, pomiar cukru, spirometrię, nebulizację, czy wypisze skierowanie do specjalisty lub zaleci szczegółowe badania laboratoryjne.

Zawsze bądźmy otwarci na zalecenia, w naszej przychodni są sami profesjonaliści z bogatym doświadczeniem, więc spokojnie możemy powierzyć im nasze zdrowie. Na wszelkie konsultacje zapraszamy do przychodni w Międzyrzecu Podlaskim.